9.6.2018

Zbavte se nepříjemných pachů v domácnosti

 

Cítíte nepříjemné pachy ve vaší ledničce, botníku, šatních skříních nebo na toaletě? Existuje způsob, jak se jich efektivně zbavit a to díky silně oxidačnímu účinku ozónu, který nejen odstraní pachy, ale dezinfikujete daný prostor a potraviny zachová čerstvé.

TIENS Multifunkční čistič lednic je moderní, malý, přenosný a snadno ovladatelný přístroj, který v sobě spojuje principy biotechnologie, elektroniky a mechaniky. Jeho funkce nespočívá v pouhém překrytí nepříjemných pachů, jako to dělají tradiční osvěžovače pachů, on pachy skutečně odstraňuje.

Za využití inteligentního jednočipového systému řízení úspěšně aplikuje ozón (O3) do běžného života. Přístroj využívá jedinečných vlastností ozónu k odstraňování organických a anorganických pachů v různých prostorách domácnosti, například v lednici, v botníku, v šatních skříních nebo na toaletě.

Při umístění v lednici dokáže navíc prodloužit dobu čerstvosti potravin, což nejvíce oceníte u ovoce a zeleniny. Likviduje bakterie a odstraňuje patogenní plísně. Každému z nás se někdy stalo, že jsme zapomněli na koupenou potravinu v lednici a díky tomuto přístroji máte jistotu, že se vám z lednice nezačne linout nepříjemný zápach.

TIENS Multifunkční čistič lednic je účinné a úsporné zařízení, které stačí dobít jednou za měsíc zastrčením do elektrické zásuvky a je vybaven možností volby mezi třemi pracovními režimy podle konkrétních podmínek prostředí.

Užívejte si vůni svého domova!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *