21.10.2019

Zaměřte se na své emoce, vyhnete se nemocím!

 

Podzim je již opravdu tady a pro naše organismy to bude znamenat velkou změnu díky zvětšujícímu se chladu a vlhkosti. Na jaké orgány bychom se měli zaměřit, abychom se vyhnuli menším i vetším potížím?

Příroda se v tomto období připravuje na zimu, stromy odhazují listí a pro nás to může být velmi inspirativní období, kdy se také rozhodneme pustit “staré a nefunkční” věci, vztahy, tak aby mohlo dojít k jejich uzdravení. Symbolem podzimu jsou jinové plíce a jangové střevo, tyto orgány pracují společně a udržují potřebnou rovnováhu v těle.

Tak jak zesiluje síla větru, můžeme nechat “odfouknout” ze svého života vše co nás tíží a přináší do srdce smutek, není náhoda, že právě plíce jsou hlavním ukazatelem, pokud je smutku příliš. Nejdůležitější je zaměřit se na hluboký nádech a výdech, na který většinou přes den zapomínáme. Přidejte do své podzimní rutiny TIENS Ikan, zlepšuje ventilaci plic a zároveň skvěle funguje právě při stresových situacích – harmonizuje psychický stav, protože najednou působí jako tonizační a uklidňující prostředek.

Schopnost regulovat energii Jin a Jang má TIENS Kordyceps a pomůže tak k dosažení rovnováhy v organismu.  Zároveň je naprosto skvělým pomocníkem pro zvýšení imunity a zesílí tak vaši přirozenou obranyschopnost v období, kdy se můžete cítit víc oslabení.

Třetím pomocníkem pro toto období je TIENS Česnekový olej, který zároveň pomůže vylučovat případné hleny z těla a zároveň stimuluje činnost střevního traktu.

V podzimním období se zkuste naladit na svůj vnitřní život, tak jak příroda zpomaluje, tak i vy si dodejte více času, spěte trochu déle, jezte sezonní a ideálně teplé potraviny, které vyhání chlad z vašeho těla a užívejte si proměnu přírody kolem vás!

Krásný podzim s TIENS

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *