30.7.2018

Výborné tipy na osvěžující letní nápoje

 

Vyzkoušejte naše tipy na netradiční osvěžující nápoje, které Vám dodají energii i dobrou náladu v těchto horkých letních dnech!

TIENS VÝŽIVNÝ SUPER kalciový prášek s chlazeným broskvovým džusem

Vápník je živina nezbytná pro správný růst a vývoj kostí a zubů. Také podporuje správné fungování trávicích enzymů. Spolu s vitamínem D zajišťuje správné fungování svalů a pomáhá při fyzických i psychických procesech náročných na výdej energie. Synergické působení vápníku a vitaminu C zabezpečuje udržování normálního průběhu psychologických a poznávacích procesů.
TIENS Super kalciový prášek pro děti je zdrojem vitamínu D, který přispívá ke správné absorpci vápníku a fosforu.

TIENS koncentrovaná datlová šťáva s chlazeným pomerančovým džusem

TIENS koncentrovaná datlová šťáva je z výtažku z plodů jujuba odrůdy Golden Silk (čínské datle), obsahuje množství vitamínů a výživných látek. Čínské datle jsou bohatým zdrojem vitamínu C (obsahuje ho 70-80x víc než jablko) , který je velmi účinným antioxidantem a hraje důležitou roli při podpoře řádného fungování imunitního systému organismu. Jsou také vynikajícím zdrojem železa, stejně i vitamínů skupiny B. Vysoký obsah vitamínů skupiny B pomáhá podporovat metabolismus, přirozenou odolnost organismu a jeho přirozenou reakci na náročné podmínky. Datle posilují slezinu a žaludek, vyživují krev a zklidňují mysl.

TIENS FIZZY s vodou a ledem

Šumivé hořčíkové tablety podporují naši nervovou soustavu a zmírňují únavu. Hořčík přispívá k normálnímu metabolismu energie, fungování svalů a udržení zdravých kostí a zubů.

TIENS Antilipidový ČAJ – povzbuzující směs bylin

Tento výjimečný a lahodný čaj je známý také jako čaj z gynostemmy, která je v Číně považována za “zázračnou bylinu”. Gynostemma obsahuje mnoho aminokyselin, vitamínů a minerálů potřebných pro lidské tělo. Vědci zjistili, že gynostemma obsahuje adaptogen podobný tomu v ženšenu. Pomáhá povzbuzovat a revitalizovat tělo a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

1 Comment

  • Kéž bych o kalciovém prášku věděla v době těhotenství. Díky nedostatku vápníku mi vypadalo pár zubů. Uričtě zkusím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *