6.12.2018

Tipy na vánoční dárky

 

Přinášíme vám tipy přímo od těch, kteří denně pracují s produkty TIENS a vybrali pro Vás ty, které jsou pro ně osobně srdcové a sami je pořídí jako dárek pro své nejbližší!

Spirulina na podporu imunity od Boryany

Spirulina je naprosto výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Určitě při výčtu jejích předností na něco zapomenu:-) Spirulina obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E a K, dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv. Pokud tedy hledáte například náhradu za proteinové prášky, je tou nejlepší volbou. Já osobně ji daruji svým rodičům, protože vím, že jím tím zaručím každodenní přísun energie, kterou ve svém vyšším věku opravdu potřebují a ocení.

Kombinácia na podporu imunity a TOP produkt do domácnosti od Alenky

Pre mňa je to jasná voľba! Kordyceps, Cesnakový olej, Chitosan.

Vynikajúca podpora nielen na imunitu, ale aj na parazity vždy na jar a na jeseň! Vrelo odporúčam každému. U mňa vždy zavážia balíčky, aj detoxikačný je TOP! Jednoznačne aj FOS je výborný, ale to už idem do toho detoxu.

IKAN je TOP na zimu na upokojenie a posilnenie psychiky v náročných a pochmúrnych dňoch. Slúži ako náhrada na prírodnej báze antidepresív.

DICHO na riad TOP produkt do domácnosti, používam ho doma na čistenie kuchyne. Kúpila som ho aj mamine a jej slová boli, že produkt je úžasný, krásna kuchyňa, radosť variť .

Erika odporúča určite Multifunkční masážní prístroj

Je to darček, ktorý je praktický či už doma alebo na cestách a jeho majiteľovi (každý by mal mať svojho) vždy vie účinne pomôcť kedykoľvek a kdekoľvek s akýmikoľvek problémami, bolesťami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *