11.3.2020

Posílení imunity a prevence je základ zdraví!

 

Tradiční čínská medicína, již po staletí prověřená stovkami nemocí, nám přináší právě v této době nového typu viru tu nejdůležitější zkušenost, kterou s vámi chceme sdílet! Pokud se budete věnovat svému zdraví preventivně a zvolíte ty správné podpůrné produkty, zvýší se vaše přirozená imunita, která má opravdu nezaměnitelnou sílu!

Nejlepším doktorem je pro nás vlastní organismus, ví moc dobře, co a jak má udělat a na nás je jen ho v tom jen podpořit a dodat případně chybějící prvky. Jedním z hlavních faktorů vzniku nemocí je totiž deficit vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Současné podmínky našim organismům ale opravdu situaci neulehčují, proto musíme mít v rovnováze stravu, pohyb a doplňovat prvky, které víme, že přirozenou cestou nemůžeme plně tělu dodávat. Navíc v obdobích, kdy efektivně potřebujeme snížit riziko nákazy, jak respiračních onemocnění, chřipek nebo útočících infekcí, je důležité zvolit produkty, které jsou dobře vstřebatelné, plnohodnotné a zaměřené právě na podporu imunity.

Vybrali jsme pro vás 3 nejdůležitější produkty, které konzumujte v tomto období  a pomohou vám účinně bojovat s virovými onemocněními:

  1. Cordyceps: jedná se o “zázračnou houbu”, která v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití a aktivizuje rezervní síly organismu. Co to v praxi znamená? Cordyceps se díky svým antibakteriálním a antivirovým účinkům doporučuje především na choroby dýchacích orgánů a na celkové zvýšení imunity (v čínské medicíně je považován za přírodní formu antibiotika).
  2. Zinek: přirozeně podporuje účinky Cordycepsu a je sám o sobě silným antioxidantem. Co je však jeho nejdůležitější úlohou – pokud se užívá preventivně, tak zabraňuje virovým infekcím (a to díky jeho podpůrné funkci lymfatického systému, který je základem zdravého imunitního systému).
  3. Výživný vápníkový prášek: a v neposlední řadě je to vápník, který je považován za “magický” minerál. Jedná se o prvek, který svými účinky spojuje celý organismus a přenáší výživné prvky do jednotlivých buněk těla. Pokud podpoříme každou jednotlivou buňku, zvýší se tím celková odolnost organismu vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Zaměřte se tedy právě nyní na preventivní ochranu svého zdraví, vaše tělo pak dokáže odolávat útočícím onemocněním. 

Přejeme vám dny plné, ​radosti a důvěry v sama sebe a sílu​ vlastního zdraví​!

Váš TIENS

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *