9.7.2018

Podpořte svůj lepší spánek

 

Jestlipak víte, co je pro vás důležitější – kvalita spánku, anebo jeho kvantita čili délka? Pro správné fungování lidského těla je důležité obojí. Pokud toužíte po lepším spánku, měli byste se zaměřit na prostředí, v němž spíte.

Spánek pomáhá našemu mozku upevnit a zkonsolidovat vzpomínky a zpracovat to neuvěřitelné množství informací, které se k němu během dne dostanou. Naše tělo potřebuje spánek k obnově a omlazení, k růstu svalů, opravám tkání a tvorbě cenných hormonů. Spánek ovlivňuje naše emoce, reakce a dobré zdraví. Po kvalitním nočním spánku je člověk schopen jasně myslet, rychle reagovat a zachovat si dobrou náladu.

Zásadními předpoklady jsou správný polštář, matrace a přikrývka.

TIENS nabízí jedinečnou sadu produktů, které kombinují účinky magnetického pole, infračerveného záření a aniontů. Podporují tak optimální funkčnost tělesných buněk a zlepšují jejich okysličování. Přispívají k vyváženosti biologického magnetického pole našeho těla, pomáhají zmírňovat únavu, zlepšovat délku a kvalitu spánku. Těmito účinky přispívají k nerušenému průběhu přirozeného detoxikačního cyklu, což je významný faktor celkového zdraví lidského těla.

Krásné sny😊

1 Comment

  • Dobrý den, se spánkem jsem měla problémy zejména v období po druhém porodu. Když jsem na tento svět přivedla svého syna, měla jsem se spánkem skutečné problémy. V tomto období jsem prakticky každý den popíjela čaje z třezalky. Vůbec mě nenapadlo, že by mohl být pes zakopaný úplně jinde. Dnes mám vaše polštáře doma. Dovolím si tvrdit, že jsem se pití čaje s třezalky mohla vyhnout, kdybych o nich věděla již dříve.
    Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *