27.8.2018

Multi-level marketing jako nejlepší způsob odměňování

 

MLM – multi-level marketing neboli síťový marketing může být velkou příležitostí pro každého z nás. Mnohdy si klademe otázky, co změnit ve svém životě, kterým směrem se vybrat. Všichni toužíme po finanční nezávislosti, máme své sny, které si toužíme naplnit. V MLM máme velkou příležitost využít svůj potenciál a dosáhnout svých cílů vytrvalostí.

MLM nám umožňuje vytvořit si podnikání na klíč bez rizika.

Je to osvědčená forma byznysu, ve kterém se budou vždy vydělávat peníze a můžeme dosáhnout velmi zajímavých pasivních příjmů. Důležité je vybrat si správný MLM systém s produkty, které jsou kvalitní a hlavně kterým věříme a ideálně je máme sami vyzkoušené.
MLM nám poskytuje víceúrovňový systém odměňování, více druhů příjmů vyplácených týdně či měsíčně, pružnou pracovní dobu, vlastní virtuální kancelář, moderní systém vzdělávání a stabilní zázemí spolehlivé a etablované MLM společnosti.

V MLM nejste zaměstnancem, ale nezávislým podnikatelem.

Zahájením spolupráce zakládáme vlastní podnikání. Abychom dosáhli co nejlepší zisk, je velmi důležité být aktivní. Úspěšný MLM ale není postaven jen na vydělávání. Funguje na principu vlastních zkušeností a budování si dobrých vztahů. Je finančně dostupný každému a má vlastní fungující systém a pravidla. Velkou výhodou je podpora a motivace, vzdělávání a bezplatný koučink.

MLM podporuje mnoho ekonomů a významných osobností ve světě. Shodli se v tom, že pokud by se ještě jednou narodili, nepodnikali by v klasickém podnikání, ale určitě by se pustili do systému podnikání právě síťového obchodu, protože vědí jaké peníze se dají v tomto druhu podnikání vygenerovat.

Byznys 21. století.

Je to podnikání, které je založeno na filozofii vítěz – vítěz. Na této filozofii funguje většina úspěšných firem v MLM. Pokud by podnikání nebylo výhodné pro všechny zúčastněné, společnost by velmi rychle skončila. Pokud by partner, nezávislý podnikatel nejednal eticky, nebude nikdy schopen vybudovat dlouhodobé prosperující podnikání. Pravidla jsou nastaveny tak, že pokud by člověk obcházel etiku a morálku, nevyplatilo by se mu to.

Pokud chceme být úspěšní v MLM, je třeba poskytovat kvalitní služby a pomáhat dalším lidem stát se úspěšnými.

Systém je postaven na distribuci kvalitního, např. spotřebního zboží. Pokud je zákazník se zbožím spokojen, stále si ho bude kupovat a doporučí ho dalším zájemcům.
Výše příjmu nezáleží na tom, kdy člověk začne. Příjem je závislý výhradně od odvedené práce jednotlivce a celého týmu.

Člověk v MLM je ekonomicky nezávislá osoba pomáhající druhým. Motivuje sebe i ostatní. Každý člověk v síťovém obchodě na sobě pracuje, roste a stále se celoživotně vzdělává. Do jeho života přicházejí neustále noví lidé a tím nabírá mnoho nových zkušeností, které ho posouvají vpřed.

Tiens Group je významná, úspěšná celosvětová společnost s ambicí změnit světové zdraví, vytvořit podnikatelské příležitosti a šířit naději.
Propagovat pozitivní, přírodní a zdravý životní styl je každodenním posláním tisíců zaměstnanců a distributorů společnosti TIENS po celém světě. Jejich odkazem je zdraví, podnikavý duch, úspěch, nadšení a naději.
Distributoři společnosti TIENS a její zaměstnanci jsou nadšení jejich posláním a pracují na dosažení korporátního cíle; být prospěšní společnosti, udržovat a propagovat zdraví lidstva a rozvíjet světové podnikání. Vizi “Výborné zdraví pro všechny” naplňují s nadšením (více o podnikání v TIENS si přečtete v tomto článku).

Posted in Job

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *