3.10.2018

Lze propojit západní medicínu s čínskou?

 

Přinášíme Vám rozhovor s MUDr. Mohylou, praktickým lékařem pro děti a dorost a především jedním z mála osvícených lékařů, kteří čerpají své vědomosti i z tradiční čínské medicíny a dokáží díky tomu úspěšně předcházet onemocněním.

Co pro Vás znamená “tradiční čínská medicína”?

Čínská medicína pro mne symbolizuje diametrálně odlišný přístup k pacientovi, než na jaký jsem zvyklý ze školy západní evropské medicíny.  Je charakterizována preventivním a komplexním přístupem a v praxi to znamená rozdíl mezi otázkou: „Co Vám je?“  a  „Jak se Vám daří?“.  Možná se to na první pohled nezdá, ale rozdíl je to naprosto zásadní.

Jak ve své lékařské praxi propojujete západní pojetí medicíny s čínskou medicínou?  

Je to naprosté souznění a harmonie. Zatím co západní medicína léčí, čínská medicína funguje na principu prevence.

Kdy jste poprvé vyzkoušel produkty TIENS? Který je pro Vás osobně nejdůležitější?

Já sám produkty TIENS samozřejmě používám. Dospěl jsem k názoru, že je lepší neduhům předcházet, než se poté s nimi vypořádávat. Posiluji takto svůj organizmus již 11 let. Můj dům je plný produktů TIENS, ale bez čeho se doopravdy neobejdu, je sáček výživného vápníkového prášku ráno a pár tablet Chitosanu večer.

V čem vidíte největší benefity produktů  TIENS a proč?

Produkty TIENS jsou jedinečné několika způsoby. Zkusím ale vyzdvihnout ty, které vnímám jako nejzásadnější. Jsou výsledkem harmonie mezi 5000 let starými zkušenostmi a recepturami a nejmodernějším výzkumem a technickým zpracováním. A co je nezanedbatelné – vzhledem k jejich naprosto přírodnímu složení se jimi v podstatě nedá předávkovat.

Děkujeme za inspirativní rozhovor!

A pokud jste distributorem společnosti  TIENS (můžete se jím i lehce stát a využívat tak veškeré výhody, více na: https://b2c-cz.tiens.com/register), je vám MUDr. Ivo Mohyla k dispozici na Lékařské lince.

Jak? Na telefonním čísle: +420 608 830 016

Kdy? Vždy v úterý od 17:00 – 19:00 a ve čtvrtek od 16:00 – 18:00

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *