2.4.2020

Jak se vyhnout jarní únavě?

 

Jarní únava je naprosto přirozeným důsledkem ročního cyklu. Po zimě jsme vyčerpaní, chybělo nám sluníčko a navíc jsme i v této době ohrožováni novým typem viru, proti kterému bojovat může být pro unavené organismy náročnější. Naštěstí existují přírodní zdroje, které  nám pomohou nastartovat přirozenou imunitu a dodají energii, které to jsou?

V těchto měsících bychom měli zvýšit především přísun vitamínu C (určitě nezapomínejte kombinovat se zinkem a to kvůli jeho lepší vstřebatelnosti). TIENS zvolil jako zdroj vitamínu C čínské datle, zvané jujuby, obsahující 70-80x více vitamínu C, než je například v jablku. Dále v nich je “podpůrný mix”, díky kterému se nazývají jujuby “druhý posel života”, jako je vitamin B2, provitamín A, bioflavonoidy, škroby a sacharidy, bílkoviny, tuky, měď, kobalt, jód, draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík a zinek.

Po vitamínu C je důležité vyzdvinout bioflanovoidy, protože jako antioxidanty mají schopnost chránit buňky a další struktury v těle proti volným radikálů, čímž dokáží efektivně bojovat s únavou a dodávat energii,  zklidňují nervy, podporují obnovu buněk, játra, slezinu a žaludek, čímž celkově posilují náš imunitní systém!

Datlový koncentrovaný sirup se vyrábí z čínských datlí nejvyšší kvality a je čistým nápojem bez konzervantů. V tomto období činská medicína doporučuje jednu lahvičku denně, tak, aby se mohl organismus dostatečně nastartovat a posílit.

Určitě ale jarní únavu nepodceňujte a respektujte svůj biorytmus!

Klidné dny plné zdraví přeje váš TIENS

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *