25.9.2018

Jak nám pomáhá zinek a vápník? Unikátní video!

3 Comments

  • Dobrý den, zinek a vápník jsem dodnes nebrala. Vždy mi doktor řekl, že je vápník v mléčných výrobcích. To by prý pro tělo mělo stačit. Ale časem jsem zjistila, že mě mléčné výrobky zahleňují a dostala jsem alergii na laktozu. Přestala jsem s mléčným produktem a začala mě bolet záda a klouby. Kde si můž vaše produkty koupit? Když budu ted doplnovat vápník, přejdou mě mé bolesti zad?

  • Informace jsou super a je zapotřebí je šířit, kde se jen dá. Neuvěřitelná spousta lidí je prostě nezná, nevnímá či nechce slyšet. Chybí jim hlas autorit. Proto velmi děkuji za podporu ze strany lékařů jako je např. pan MUDr. Ivo Mohyla a řady dalších, kteří si uvědomují sílu a význam přírodních doplňků stravy.
    Jen poznámka k videu, konkrétně k jeho zpracování. Ne všichni máme špatný sluch, takže podbarvení hudbou bych spíše nazval “přebarvením”. Také klesá koncentrace na sdělení slovem při snaze eliminovat rušení hudbou. Naštěstí má pan Mohyla silný hlas 🙂 Ale jinak díky za tuto práci.

  • Dobrý den, dosud jsem vánpník podceňovala. Vlastně jsem ho nikdy nebrala. Netušila jsem, že je tak důležitý. Většinou jsem slyšela od přátel nebo četla na internetu, že ho stačí doplňovat jen v dětství. Prý v dospělosti je to zbytečné. Netušila jsem jak je to důležitý. Děkuji moc za pěkný rozhovor. Je vidět, že to pan doktor ví o čem mluví. Konečně jednou stručná informace lékaře a pěkné videjko. Sdílím. Díky všem Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *