12.6.2018

Jak na zdravé hubnutí?

 

Pro většinu z nás je v rámci pracovních a rodinných povinností čím dál složitější se zaměřit na svou vlastní životosprávu a pokud se rozhodneme zhubnout, najít si na to čas a energii. Naštěstí existuje připravený program, který vám pomůže úspěšně regulovat hmotnost.

Podle  renomovaného lékařského časopisu „The Lancet” okolo 30% světové populace je možné kategorizovat jako lidi s  nadváhou nebo obezitou, každý třetí člověk je obézní.

Určitě na tom má podíl náš zrychlený životní styl a stejně tak, jak nám narůstá tělesná hmotnost pak očekáváme, že ji i navrátíme zpět. V ideálním případě bychom si chtěli vzít zázračnou pilulku, která by nám pomohla přes noc získat nové tělo, dodat ztracenou energii a obnovit zářící pleť.

Pokud je ale našim cílem návrácení celkové harmonie, musíme přenastavit celý náš způsob myšlení, které bude znamenat nové návyky nejen na období, kdy se budeme snažit snížit svou hmotnost, ale pro naši další budoucnost.

Pro začátek je skvělé si najít pomocníka, kterým je bezpochyby dobře nastavený režim a doplňky výživy podporující a urychlující celý proces.

Takový osvědčený program v sobě obsahuje tipy na zdravou stravu doplněnou o fyzickou aktivitu a doplňky výživy, které nám pomohou dodat chybějící výživu vzhledem k často jednostranné stravě.

Program Nutri-shape s přípravky Tiens vám nastaví 3-fázový program úpravy životního stylu na 12 týdnů:

  1. fáze – hubnutí 4 týdny – skoncovat s nesprávnými stravovacími návyky z minulosti, snížit kalorický příjem, zavést zdravá jídla a cvičení.
  2. fáze – stabilizace 4 týdny – pokračovat ve změnách stravování a cvičení., přidávat potraviny pro pestřejší stravu, mírně zvýšit příjem kalorií a pokračovat ve formování postavy.
  3. fáze – udržování 4 týdny – ustálení úbytku hmotnosti při zdravém stravování a životním stylu, mírné zvýšení příjmu kalorií. Tato fáze je důležitá proto, abyste se vyhnuli jojo efektu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *