25.7.2018

Jak na domácí frappé

 

Určitě každý z nás zná našlehanou ledovou kávu frappé, které se ideálně hodí pro horké letní dny a je ideálním osvěžujícím požitek pro milovníky kávy. Zkusili jsme pro Vás recept z TIENS CordyCafé. Jak na to?

Budete potřebovat:
• TIENS CordyCafé
• Vodu
• Led
• Malý ruční mixér

Podle původního receptu je frappé složeno z instantní kávy, studené vody a pár kostek ledu.
Vy dejte do vysoké sklenice TIENS CordyCafé podle toho, jak výraznou chuť kávy máte rádi a přidejte studenou vodu. Mixér ponořte do kávy a vyšlehejte do husté pěny. Zhruba do poloviny sklenice nasypte led. Potom dolijte studenou vodou a popřípadě i mléko (klasické mléko lze nahradit i mlékem rostlinným). Když vás přepadne chuť na sladké, můžete si do frappé přidat i kopeček vanilkové zmrzliny:-).

V čem se liší TIENS CordyCafé od jiné kávy?

TIENS CordyCafé  je chutný nápoj s kávovým extraktem z pečlivě vybraných čerstvě mletých kávových zrn arabica, která má obsahuje méně kofeinu než jiné druhy, je jemná a méně hořká.

Naše káva obsahuje navíc “zázračnou hubu” Kordyceps, rostoucí na Tibetské náhorní plošině, která podporuje obranyschopnost těla, povzbuzuje funkce těla a zlepšuje celkovou pohodu.

Tímto nápojem si tak dopřejete energetické povzbuzení!

Dobrou chuť:-)

1 Comment

  • Frappé mám moc ráda, připravuji jej z vychlazené smetany. Tu našlehám a poté s ní zalévám připravenou kávu. Tento postup vypadá daleko chutněji. Ráda jej zkusím, kde si mohu vaší kávu zakoupit? Děkuji Klára.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *