2.7.2019

Červenec podle čínské medicíny

 

V červenci je podle tradiční čínské medicíny nejvíce zatížený krevní oběh. Dbejte na své srdce a udržujte ho v dobrém stavu. A to jak po fyzické stránce, tak i psychické, mějte se rádi!

Pokud se na krevní oběh podíváme z fyziologického hlediska, jedná se o uzavřenou soustavu, kterou tvoří srdce a cévy, jimiž proudí krev ve dvou okruzích: mezi srdcem a plícemi k nabrární kyslíku a mezi srdcem a celým tělem, aby kyslík a živiny dopravila do tkání. Krev se neustále obnovuje, ale udržuje si stálé složení: tekutou plazmu a krevní tělíska.

Hlavní funkcní krevního oběhu je, že dopravuje důležité látky pro zacelování ran, enzymy, hormony a mnoho jinýžch, neméně důležitých sloučenin a odpadní produkty (např. oxid uhličitý a kyselinu mléčnou). Oběhová soustava vytváří a udržuje stálé vniřtní prostředí.

Udržovat dokonale průchodný cévní systém je důležitou prevencí kardiovaskulárních chorob

Přejídání, nevhodná strava a málo pohybu, to vše přispívá k zanášení cév. Navíc můžete svůj cévní systém podpořit díky Kardi Forte – čistému a přirozenému zdroji Omega-3 mastných kyselin, které není náš organismus schopný sám produkovat, takže je tělu dodávejte! Zaručíte mu tím zdravé srdce.

Krásné léto

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *